UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tymi szpitalami w mieście steruje PO i ich przystawki. Więc skoro Elbląg tak gremialnie poparł czaskowskiego w wyborach, to o co teraz ten płacz??? Macie, co chcieliście

Woland

Anuluj