UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tymi szpitalami w mieście steruje PO i ich przystawki. Więc skoro Elbląg tak gremialnie poparł czaskowskiego w wyborach, to o co teraz ten płacz??? Macie, co chcieliście
Woland
Tymi szpitalami w mieście steruje PO i ich przystawki. Więc skoro Elbląg tak gremialnie poparł czaskowskiego w wyborach, to o co teraz ten płacz??? Macie, co chcieliście
Woland