66
10.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jaki prezydent takie latanie
(2020.09.10)

info

1  
  0
trochę to przerażająco wygląda. jak w jakiejś Kambodży albo w Kazachstanie
beniuu (2020.09.10)

info

3  
  0
Kto to lal i równał? Ktoś za to zapłacił czy to była jakaś darowizna? Max do zimy po zimie będzie to samo.
(2020.09.10)

info

0  
  0
Najpierw wysprzatajcie teren wzdłuż drogi i las. Po tych wypoczywajacych pelno butelek a w rowie jakieś 100 m przed parkingiem wysypane odpady budowlane typu styropian, folie, pojemniki po piance montażowej. Syf kiła i mogiła. Teraz dzięki lepszej drodze wiecej syfu bedzie. Wstyd.
Art :) (2020.09.10)

info

2  
  0
Rysiek z Wieśkiem po pijaku ten asfalt łopatą chyba wykładali według projektu wybitnych urzędników z Elbląga. Cud techniki. Brak słów na tą partaninę, którą zaraz szlag trafi, a i tak nie spełnia swojej roli. Lepiej było zrobić 300m, ale porządnie, tak jak powinno to wygladać. Czy wy urzędasy nie macie wstydu?
54321 (2020.09.10)

info

1  
  0
jak wybraliście takie macie teraz drogi, ludzie uciekajcie z tej dziury tu się robi dosłownie 3 świat, jakas postradziecka republika bananowa, . .. asfalt je we wsi, asfalt wam przywieźli
Bradesa (2020.09.10)

info

1  
  0
@BHa - Nie może być, gdyż jest to zbiornik zapewniający wodę dla miasta w razie nagłego przypadku. A jeśli było by tam kąpielisko to ludzie by tam załatwiali potrzeby fizjologiczne. Dla tego tam jest zakaz kąpieli, że nie respektowany to inna inszość.
(2020.09.10)
Na odcinku 600 metrów, który był najbardziej zniszczony, do wysokości parkingu, układana jest nowa nawierzchnia hahahahahaha sukces państwa polskiego !!!! uraaaa uraaa uraaa !!!! baczność !! zasłużeni towarzysze do odznaczeń wystąp ! odznaczam was medalem budowniczych państwa polskiego za zasługi dla budowy drogi 600m na jelenią dolinę ! hmmm swoją drogą ciekawe dlaczego 600m a nie 602m ?albo 808 ? rozumiem że postępowi profesorowie z uniwersytetów obliczyli że reszta drogi jest fajna i dobra i że 600 tylko sie należy :D:D:D:D polska i elbląg to jednak stan umysłu, śmiejecie się z rosji, białorusi i ukrainy a tutaj to samo :D:D:D
007 (2020.09.10)

info

1  
  0
Marudy Elbląskie nic im nie pasuje. Co ludzie w ty mieście dobrze że niedługo się wyprowadzam z tego miasta.
Tymczasowo w Elb (2020.09.10)
W sam raz na zimę
(2020.09.10)

info

4  
  0