UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rysiek z Wieśkiem po pijaku ten asfalt łopatą chyba wykładali według projektu wybitnych urzędników z Elbląga. Cud techniki. Brak słów na tą partaninę, którą zaraz szlag trafi, a i tak nie spełnia swojej roli. Lepiej było zrobić 300m, ale porządnie, tak jak powinno to wygladać. Czy wy urzędasy nie macie wstydu?
54321