UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najpierw wysprzatajcie teren wzdłuż drogi i las. Po tych wypoczywajacych pelno butelek a w rowie jakieś 100 m przed parkingiem wysypane odpady budowlane typu styropian, folie, pojemniki po piance montażowej. Syf kiła i mogiła. Teraz dzięki lepszej drodze wiecej syfu bedzie. Wstyd.

Art :)

Anuluj