UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Najpierw wysprzatajcie teren wzdłuż drogi i las. Po tych wypoczywajacych pelno butelek a w rowie jakieś 100 m przed parkingiem wysypane odpady budowlane typu styropian, folie, pojemniki po piance montażowej. Syf kiła i mogiła. Teraz dzięki lepszej drodze wiecej syfu bedzie. Wstyd.
Art :)