UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@BHa - Nie może być, gdyż jest to zbiornik zapewniający wodę dla miasta w razie nagłego przypadku. A jeśli było by tam kąpielisko to ludzie by tam załatwiali potrzeby fizjologiczne. Dla tego tam jest zakaz kąpieli, że nie respektowany to inna inszość.