UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na odcinku 600 metrów, który był najbardziej zniszczony, do wysokości parkingu, układana jest nowa nawierzchnia hahahahahaha sukces państwa polskiego !!!! uraaaa uraaa uraaa !!!! baczność !! zasłużeni towarzysze do odznaczeń wystąp ! odznaczam was medalem budowniczych państwa polskiego za zasługi dla budowy drogi 600m na jelenią dolinę ! hmmm swoją drogą ciekawe dlaczego 600m a nie 602m ?albo 808 ? rozumiem że postępowi profesorowie z uniwersytetów obliczyli że reszta drogi jest fajna i dobra i że 600 tylko sie należy :D:D:D:D polska i elbląg to jednak stan umysłu, śmiejecie się z rosji, białorusi i ukrainy a tutaj to samo :D:D:D
007