66
10.09.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Przecież tutaj nawet 2 auta się nie miną, to są kpiny z ludzi. Robota zrobiona na "odwal się", "panie miał być nowy asfalt to jest"
kek (2020.09.10)

info

3  
  0
Ahahahhah ale profeska mmmm. jutro sprawdzę. Rowerem sie da? Na rolkach watpie. Mozna zrobic ladna prosta droge az tam do wioski to nie, odwalaja lipe
CH (2020.09.10)

info

2  
  1
ale słabo że odnowili ten asfalt, już lepiej było z dziurami a tak to bez sensu to wszystko, w innych miastach to mają fajniej wszystko, w każdym mieście jest lepiej tak czytałem, nie widziałem, bo nie byłem bo nie wyściubie nosa poza swój blok ale tak czytałem ze jest lepiej wszędzie tylko u nas słabo, ale nie wyjadę bo po co, skoro tam jest lepiej to na co bym narzekał
hejter elbląski (2020.09.10)
@hejter elbląski - Fajnie, że coś robią, ale spójrz na te zdjęcia, to laik widzi, że jest wąsko i zrobione na odwal. Mamy pochwalać wydawanie kasy na buble ? Może Ty odpowiadasz za ten bubel i d..bronisz ?
(2020.09.10)
@hejter elbląski - Spadaj idioto
CH (2020.09.10)
Te całe smoki to smród, brud i ubóstwo. Niestety.
(2020.09.10)

info

5  
  1
Jakie zarządzenia takie drogi
Olobolo (2020.09.10)

info

2  
  1
A kto powiedział, że prace są zakończone? Cierpliwości.
Keram (2020.09.10)

info

1  
  0
sukces Wróblewskiego taki mniej więcej ten szklana stodoła na modrzewinie,
Gedar (2020.09.10)

info

3  
  0
co trzeba mieć w głowie aby tak zaplanować i wykonać remont drogi? o co tu k. .. chodzi?
Kierowcas (2020.09.10)

info

3  
  0