A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Przecież tutaj nawet 2 auta się nie miną, to są kpiny z ludzi. Robota zrobiona na "odwal się", "panie miał być nowy asfalt to jest"
Ahahahhah ale profeska mmmm. jutro sprawdzę. Rowerem sie da? Na rolkach watpie. Mozna zrobic ladna prosta droge az tam do wioski to nie, odwalaja lipe
ale słabo że odnowili ten asfalt, już lepiej było z dziurami a tak to bez sensu to wszystko, w innych miastach to mają fajniej wszystko, w każdym mieście jest lepiej tak czytałem, nie widziałem, bo nie byłem bo nie wyściubie nosa poza swój blok ale tak czytałem ze jest lepiej wszędzie tylko u nas słabo, ale nie wyjadę bo po co, skoro tam jest lepiej to na co bym narzekał
@hejter elbląski - Fajnie, że coś robią, ale spójrz na te zdjęcia, to laik widzi, że jest wąsko i zrobione na odwal. Mamy pochwalać wydawanie kasy na buble ? Może Ty odpowiadasz za ten bubel i d..bronisz ?
@hejter elbląski - Spadaj idioto
Te całe smoki to smród, brud i ubóstwo. Niestety.
Jakie zarządzenia takie drogi
A kto powiedział, że prace są zakończone?
Cierpliwości.
sukces Wróblewskiego taki mniej więcej ten szklana stodoła na modrzewinie,
co trzeba mieć w głowie aby tak zaplanować i wykonać remont drogi? o co tu k. .. chodzi?