UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kto to lal i równał? Ktoś za to zapłacił czy to była jakaś darowizna? Max do zimy po zimie będzie to samo.
Kto to lal i równał? Ktoś za to zapłacił czy to była jakaś darowizna? Max do zimy po zimie będzie to samo.