UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@BHa - Nie może być, gdyż jest to zbiornik zapewniający wodę dla miasta w razie nagłego przypadku. A jeśli było by tam kąpielisko to ludzie by tam załatwiali potrzeby fizjologiczne. Dla tego tam jest zakaz kąpieli, że nie respektowany to inna inszość.