A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
bardzo dobrze, że miasto GD nie uczestniczy w uroczystościach bo to byłaby profanacja pamięci żołnierzy poległych na Westerplatte, 9 tam pogrzebanych czekało w tym GD 80 lat na pogrzeb bo miasto GD miało inne ważniejsze sprawy niż poszukanie zabitych polskich żołnierzy, wstyd i hańba dla GD, . .. gdzie pomnik pomordowanych Pocztowców obrońców Ojczyzny? towarzystwo wystawia pamuątki ss. msnom np. Grassowi lub pedofilom w Sopocie np. Kinski, a tych co walczyli o Polskę zapomnialo ?
pamiętajmy, że dla Ruskich i Niemców wojna zaczęła się 21 czerwca 1941 roku, tak kombinują aby zakłamać historię i swój zbójecki napad na Polskę, będą robić co się da aby 1 września 1939 roku został zapomniany, to jest ich wojna o pamięć historyczną, ale tej wojny nie wygrają, nie z Polakami takie numery
@Daewoo - na Stogach w Gdańsku, gdzie pochowano zamordowanych polskich pocztowców nie ma pomnika ku ich pamięci, teren należy do Miasta Gdańska, . .. cicho sza
@Where - Zaspie, zamaskowany grób 38 pocztowców był na Zaspie, czemu tam nie upamiętniono miejsca nie sposób zrozumieć, zostali ekshumowanii, miejsce ich kaźni gdzie jest obecnie?
Rosja i Niemcy to przyjaciele dla zdrajców i kolaborantów, jedni i drudzy korzystają z nich aby mordować i gnębić Polaków, . .. tacy są sąsiedzi i o czym tu pisać
@Eee - położono kamień zamiast postawić duży z daleka widoczny pomnik,
Można by przyjąć, iż początek II wojny światowej był w Elblągu. Stąd startowały pierwsze samoloty wojenne przeprowadzające atak na mosty i dworzec w Tczewie. Pierwsze strzały natomiast padły w Wieluniu lub na Westerplatte.
@Jełopy - Bo COVID atakuje tylko jelopow, normalni nie musza się bać i nosić masek
@Andrzej79 - wiele krajów w Europie nie wyzwolił cccp tylko alianci i jakos te kraje nie zniknęły z mapy, powiem wręcz miały się zdecydowanie lepiej po 1945 roku. .. ..
Ai mie potrzebny taki włodarz co nawet Polskiej flagi nie wywiesi, czy chce się cofnąć o 80 lat, do wolnego miasta, niech by spojrzał w oczy Obrońcom Poczty Polskiej, a puźniej prowadzonych przez miasto na rozszczelanie, Precz z takimi włodarzami