Wybrany wątek opinii

Wiem, że przez to co powiem zostanę zhejtowany przez mało ogarnięte umysłowo osoby. .. Ale jestem i zawsze będę wdzięczny ZSRR (aktualnie Rosji)za wyswobodzenie nas z rąk Hitlerowców. A Ci co gadają o komunie i podporządkowaniu ZSRR, to się zastanówcie czy byście woleli całkowity brak Polski na mapie i w najlepszym wypadku niewolnictwo w Niemieckich gospodarstwach gdzie byście tyrali za owsiankę i spali w budzie dla psa. Bo dla Niemców byliśmy podludźmi. Okres zaborów to pikuś w porównaniu z tym co by było za Hitlera gdyby wygrał wojnę.
Andrzej79 (2020.09.01)
@Andrzej79 - bardzo dziwaczne te wywody, bez ruskich wojnę Niemcy by przegrali jeszcze bardziej bo po wywaleniu na ich atomowych bomb przez usa nie byloby tam czego zbierać, a Polska odrodzona byłaby wolna od razu, a po 50 latach ruskiej okupacji, Rosjanie to okupańci, męczyli naród 50 lat, pokolenie za pokoleniem, do tego nie zapłacili nawet 1 zlotówki odszkodowania za to co tu robili, a narobili bilionowych strat Polakom,
Edwardas (2020.09.01)
@Andrzej79 - Andrzej częściowo ok ale proszę przypomnij mi kto wkroczył i w jakim celu 17 wrześnioa 1939 roku oraz w jakim celu podpisano Pakt Ribbentrop-Mołotow ?! Będę wdzięczny za odpowiedź.
Fan_Gargamela (2020.09.01)
@Andrzej79 - Misiu nie masz bladego pojęcia o historii. Gdyby nie Twoja Rosja we współudziale z Niemcami na nas nie napadła nie musieli by nas "oswobadzac". Powiedz to jeszcze rodzinom wymordowanej Polskiej elity m. Innymi w Katyniu. W 1939 r. Hitler nie był na tyle mocny. Ps. To nie jest hejt tylko prawda.
Erazm z Rotterdamu (2020.09.01)
@Edwardas - Jestes pewien ze jakby wojna dłuzej potrwała to bomby by spuscili amerykanie, a nie niemcy?
HvK (2020.09.01)
@Andrzej79 - wiele krajów w Europie nie wyzwolił cccp tylko alianci i jakos te kraje nie zniknęły z mapy, powiem wręcz miały się zdecydowanie lepiej po 1945 roku. .. ..
antycccp (2020.09.01)
@Andrzej79 - A kto na nas napadł 17 września 1939? Na wschodzie Polski razem z KOP było ok 400 tys żołnierzy i trwała tam mobilizacja, były największe magazyny broni i umocnienia- ci ludzie zostali zaatakowani od tyłu. Gdyby nie atak ZSRR Polska mogła się bronić dużo dłużej i ponad 200 polskich samolotów, które nadal jeszcze działały nie ewakuowałoby się za granicę, tylko walczyłoby.
(2020.09.02)
Powrót do komentarzy