A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a ja widziałam jednego , co stanął na bacznosc. hhehe
@Daewoo - To prawda, włodarze gdańska chcą chyba powrotu niemców, szybko by się przejechali, miasto nie dbało o mogiłach Polaków, nie wywieszali nawet Polskiej flagi na uroczystościach, hańba, na pohybel z takimi włodarzami, ,zrobić im exmisję do Berlina. ..
@Andrzej79 - A kto na nas napadł 17 września 1939? Na wschodzie Polski razem z KOP było ok 400 tys żołnierzy i trwała tam mobilizacja, były największe magazyny broni i umocnienia- ci ludzie zostali zaatakowani od tyłu. Gdyby nie atak ZSRR Polska mogła się bronić dużo dłużej i ponad 200 polskich samolotów, które nadal jeszcze działały nie ewakuowałoby się za granicę, tylko walczyłoby.
Zrób pierwszy żeby Ciebie nie wywieżli. .. Co za bełkot.
W Elblągu wojna nie wybuchła. Elbing byl wtedy niemiecki i rzeź sie zaczęła w lutym 1945 roku. Do tego czasu byl tu spokój i życie toczyło się swoim tempem.
Dżizas, co za bełkot!
człowiek PRON się pod Krzyzem Katyńskim pojawił. .Takie czasy. .Chyba ubecja w nocy go nie zawinie? :)
A Pamiętacie, co zrobił ówczesny (1939)Prymas Polski zaraz na początku września i oczywiście wojny? Podpowiem - zwiał
"elblazanie znaczy Niemcy czy Polacy"- Błysk twojego intelektu leci przez kosmos.