UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ai mie potrzebny taki włodarz co nawet Polskiej flagi nie wywiesi, czy chce się cofnąć o 80 lat, do wolnego miasta, niech by spojrzał w oczy Obrońcom Poczty Polskiej, a puźniej prowadzonych przez miasto na rozszczelanie, Precz z takimi włodarzami


Anuluj