UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
bardzo dobrze, że miasto GD nie uczestniczy w uroczystościach bo to byłaby profanacja pamięci żołnierzy poległych na Westerplatte, 9 tam pogrzebanych czekało w tym GD 80 lat na pogrzeb bo miasto GD miało inne ważniejsze sprawy niż poszukanie zabitych polskich żołnierzy, wstyd i hańba dla GD, . .. gdzie pomnik pomordowanych Pocztowców obrońców Ojczyzny? towarzystwo wystawia pamuątki ss. msnom np. Grassowi lub pedofilom w Sopocie np. Kinski, a tych co walczyli o Polskę zapomnialo ?
Daewoo