Wybrany wątek opinii
Czyżyk i Missan bez maseczek. Bo niby że co, ELYTY covid nie ruszy? Czy może ratownik medyczny Missan ma już jakąś wiedzę LEPSZĄ OD NASZEJ??? Brawo dla miastowej władzy, podobno przykład idzie z góry. ..
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Jełopy - chłopie zaslepia cie nienawisc do przeciwnej opcji politycznej niz wyznajesz. Na zdjeciach przemawiaja i w dodatku nie ma nikogo w poblizu. zalecenia sa takie zeby zachowac 1,5 metra i maseczki w pomieszczeniach zamknietych. Zlecania zachowane wiec o co chodzi?
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Jełopy - Bo COVID atakuje tylko jelopow, normalni nie musza się bać i nosić masek
Do moderacji
Odpowiedz
1
1