Wybrany wątek opinii
W tym roku Westerplatte oderwano od Gdańska. Już nie leży w Gdańsku tylko na terenie, enklawie RP. .. Zakazano przemówienia Pani Prezydent Dulkiewicz. .. No tak skoro Westerplatte nie leży już w Gdańsku to i włodarz miasta nie jest już tam potrzebny. .. Boże gdzie my i Polsko podążamy????
Do moderacji
Odpowiedz
14
6
Wielkie olaboga. .jak trwoga.
Nie wzywaj imienia Pana Boga na daremno.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Ai mie potrzebny taki włodarz co nawet Polskiej flagi nie wywiesi, czy chce się cofnąć o 80 lat, do wolnego miasta, niech by spojrzał w oczy Obrońcom Poczty Polskiej, a puźniej prowadzonych przez miasto na rozszczelanie, Precz z takimi włodarzami
Do moderacji
Odpowiedz
3
1