Wybrany wątek opinii

W tym roku Westerplatte oderwano od Gdańska. Już nie leży w Gdańsku tylko na terenie, enklawie RP. .. Zakazano przemówienia Pani Prezydent Dulkiewicz. .. No tak skoro Westerplatte nie leży już w Gdańsku to i włodarz miasta nie jest już tam potrzebny. .. Boże gdzie my i Polsko podążamy????
(2020.09.01)
Wielkie olaboga. .jak trwoga. Nie wzywaj imienia Pana Boga na daremno.
Roku_panskiego (2020.09.01)
Ai mie potrzebny taki włodarz co nawet Polskiej flagi nie wywiesi, czy chce się cofnąć o 80 lat, do wolnego miasta, niech by spojrzał w oczy Obrońcom Poczty Polskiej, a puźniej prowadzonych przez miasto na rozszczelanie, Precz z takimi włodarzami
(2020.09.02)
Powrót do komentarzy