UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ai mie potrzebny taki włodarz co nawet Polskiej flagi nie wywiesi, czy chce się cofnąć o 80 lat, do wolnego miasta, niech by spojrzał w oczy Obrońcom Poczty Polskiej, a puźniej prowadzonych przez miasto na rozszczelanie, Precz z takimi włodarzami