Wybrany wątek opinii
bardzo dobrze, że miasto GD nie uczestniczy w uroczystościach bo to byłaby profanacja pamięci żołnierzy poległych na Westerplatte, 9 tam pogrzebanych czekało w tym GD 80 lat na pogrzeb bo miasto GD miało inne ważniejsze sprawy niż poszukanie zabitych polskich żołnierzy, wstyd i hańba dla GD, . .. gdzie pomnik pomordowanych Pocztowców obrońców Ojczyzny? towarzystwo wystawia pamuątki ss. msnom np. Grassowi lub pedofilom w Sopocie np. Kinski, a tych co walczyli o Polskę zapomnialo ?
Do moderacji
Odpowiedz
3
6
@Daewoo - na Stogach w Gdańsku, gdzie pochowano zamordowanych polskich pocztowców nie ma pomnika ku ich pamięci, teren należy do Miasta Gdańska, . .. cicho sza
Do moderacji
Odpowiedz
2
1
@Where - Zaspie, zamaskowany grób 38 pocztowców był na Zaspie, czemu tam nie upamiętniono miejsca nie sposób zrozumieć, zostali ekshumowanii, miejsce ich kaźni gdzie jest obecnie?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Eee - położono kamień zamiast postawić duży z daleka widoczny pomnik,
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
@Daewoo - To prawda, włodarze gdańska chcą chyba powrotu niemców, szybko by się przejechali, miasto nie dbało o mogiłach Polaków, nie wywieszali nawet Polskiej flagi na uroczystościach, hańba, na pohybel z takimi włodarzami, ,zrobić im exmisję do Berlina. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Zrób pierwszy żeby Ciebie nie wywieżli. .. Co za bełkot.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0