A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Bieszczady jedz marudo
Ludzie mentalnie w średniowieczu. "Za Łokietka to tu panie nie latały"
"uczyli się nad Polskim niebem"Nad ? To gdzie oni się uczyli ? W przestrzeni kosmicznej ?
Jeżeli dla dużej grupy mieszkanców ten samolot jest uciążliwy i zwracają się z problemem do władz miasta, to obowiązkiem tychże jest zareagować, a nie wstawiać kretyńskie komentarze, że lotnisko już tu było, gdy jeszcze nie było Elbląga i że jak siè komuś nie podoba, to może się wyprowadzić. Proszę o podanie do publicznej wiadomości kto personalnie i na jakich warunkach zafundował nam tą „atrakcję”.
@Elblążanin1 - Bardzo dobre pytanie. Super!! Kto nam zafundowal te atrakcje? Lato mija a my dalej jestesmy dreczeni tym warkotem. Trzeba napisac do UM. Chyba na taka dzialalnosc trzeba miec pozwolenie. Wladze miasta schowaly glowe w piasek.
@Elblążanin1 - Ja jestem jedna z osob ktore podpisaly petycje. Prosze osoby, ktorym ten samolot przeszkadza o napisanie tego do UM. Wystarczy e-mail. Im wiecej takich zgloszen, tym lepiej.
"Uczyli się nad Polskim niebem"- polskim niebem piszemy małą literą "specjalisto".
Dobrze, że internet, to nie życie. Byłem na lotnisku, widziałem. Samolot super, nie jest głośny. Super pozytywni, życzliwi ludzie. Nie to co tutaj. Pieniactwo i frustracja.
bardzo lubię warkot tego samolotu, jest taki wyjątkowo przestrzenotwórczy i wprowadza mnie w pozytywne wibracje, trzeba być tempom kluchą aby tego nie lubić
No dobrze. Pewnie to sa mili ludzie. Nie sadze, ze na lotnisku siedza "diably". Ale zmili ludzie zaklocaja kazdy weekend innym milym ludziom. To jest fakt. Ja tdz jestem bardzo mily. Ale ten samolot mnie po prostu wkurza.