UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli dla dużej grupy mieszkanców ten samolot jest uciążliwy i zwracają się z problemem do władz miasta, to obowiązkiem tychże jest zareagować, a nie wstawiać kretyńskie komentarze, że lotnisko już tu było, gdy jeszcze nie było Elbląga i że jak siè komuś nie podoba, to może się wyprowadzić. Proszę o podanie do publicznej wiadomości kto personalnie i na jakich warunkach zafundował nam tą „atrakcję”.
Elblążanin1