UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeżeli dla dużej grupy mieszkanców ten samolot jest uciążliwy i zwracają się z problemem do władz miasta, to obowiązkiem tychże jest zareagować, a nie wstawiać kretyńskie komentarze, że lotnisko już tu było, gdy jeszcze nie było Elbląga i że jak siè komuś nie podoba, to może się wyprowadzić. Proszę o podanie do publicznej wiadomości kto personalnie i na jakich warunkach zafundował nam tą „atrakcję”.

Elblążanin1

Anuluj