UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
No dobrze. Pewnie to sa mili ludzie. Nie sadze, ze na lotnisku siedza "diably". Ale zmili ludzie zaklocaja kazdy weekend innym milym ludziom. To jest fakt. Ja tdz jestem bardzo mily. Ale ten samolot mnie po prostu wkurza.