UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblążanin1 - Ja jestem jedna z osob ktore podpisaly petycje. Prosze osoby, ktorym ten samolot przeszkadza o napisanie tego do UM. Wystarczy e-mail. Im wiecej takich zgloszen, tym lepiej.
@Elblążanin1 - Ja jestem jedna z osob ktore podpisaly petycje. Prosze osoby, ktorym ten samolot przeszkadza o napisanie tego do UM. Wystarczy e-mail. Im wiecej takich zgloszen, tym lepiej.