UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elblążanin1 - Ja jestem jedna z osob ktore podpisaly petycje. Prosze osoby, ktorym ten samolot przeszkadza o napisanie tego do UM. Wystarczy e-mail. Im wiecej takich zgloszen, tym lepiej.


Anuluj