Wybrany wątek opinii
bardzo lubię warkot tego samolotu, jest taki wyjątkowo przestrzenotwórczy i wprowadza mnie w pozytywne wibracje, trzeba być tempom kluchą aby tego nie lubić
Do moderacji
Odpowiedz
5
5
@Wifihifi - Mam nadzieje, ze to tempom, to zart i pwinno byc wziete w cudzyslow.
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Nie, żaden cudzysłów, ja, Wifihifi, jestem po prostu niedouczonym analfabetą. .. ..
Do moderacji
Odpowiedz
1
1