64
21.08.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Wifihifi - Mam nadzieje, ze to tempom, to zart i pwinno byc wziete w cudzyslow.
(2020.08.21)
Nie, żaden cudzysłów, ja, Wifihifi, jestem po prostu niedouczonym analfabetą. .. ..
Wifihifi (2020.08.21)
Lotnisko ciężko przenieść, ale wyprowadzić się zawsze można
Elblążaninxx (2020.08.21)
Lotnisko ciężko przenieść, ale zawsze można się wyprowadzić 🙂
Elblążaninx (2020.08.21)
Mieszkam na kamionce i ten samolot w weekend wkurza na maksa. On krazy od rana do nocy i irytuje tepym dzwiekiem. Nigdy czegos tak meczacego nie bylo nad Elblagiem. A dzialo sie szybowce, skoczkowie, loty antkiem. Co jest nie tak z tym samolotem. Panie Wroblewski wez sie pan do roboty, a nie wywracasz sie na motorze.
(2020.08.22)
Czy ktoś wie, czy szmaciarz P. M. w dalszym ciągu zatruwa świeże lotniskowe powietrze swoją kreaturą?
Pilots (2020.08.22)

info

2  
  2
No wlasnie. Kiedy Elblag przestanie udawac, ze tego samolotu i jego warkotu nie ma. Co jest nie tak z ta maszyna? Co jest nie tak z wladzami naszego miasta, ze pozwalaja na ten ciagly warkot.
(2020.08.22)
Tak, dzieje się w naszym mieście, dzieje się na naszym elbląskim lotnisku, jako mieszkanka tego miasta cieszę się z tego. .. i spacerując z psem naprawdę wolę patrzeć w niebo i podziwiać pasję skoczków niż porozrzucane butelki i śmieci na trawnikach. A nawet jak krzyczą w locie to wiem ze z radości, takiej prawdziwej, bez wspomagania alkoholem czy innymi uzywkami. .. to jest pasja i tego życzę nam wszystkim. .. cieszmy się z tego. ..
Aaz (2020.08.22)
@Aaz - No to mamy inne upodobania. Ja tez bardzo lubie spacerowac z psem ale nie w akompaniamencie ciagle, uciazliwego samolotu. Nawet pies zle reaguje na ten warkot. W tej chwili prawdziwie odpoczywam siedzac sobie na tarasie w moim domu i teraz nic nade mna nie warczy. Uff. Jaka ulga. Przestali latac, bo deszcz pada.
(2020.08.22)
Skończyło padać i samolot hałasuje dalej. ..
(2020.08.22)