A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Wifihifi - Mam nadzieje, ze to tempom, to zart i pwinno byc wziete w cudzyslow.
Nie, żaden cudzysłów, ja, Wifihifi, jestem po prostu niedouczonym analfabetą. .. ..
Lotnisko ciężko przenieść, ale wyprowadzić się zawsze można
Lotnisko ciężko przenieść, ale zawsze można się wyprowadzić 🙂
Mieszkam na kamionce i ten samolot w weekend wkurza na maksa. On krazy od rana do nocy i irytuje tepym dzwiekiem. Nigdy czegos tak meczacego nie bylo nad Elblagiem. A dzialo sie szybowce, skoczkowie, loty antkiem. Co jest nie tak z tym samolotem. Panie Wroblewski wez sie pan do roboty, a nie wywracasz sie na motorze.
Czy ktoś wie, czy szmaciarz P. M. w dalszym ciągu zatruwa świeże lotniskowe powietrze swoją kreaturą?
No wlasnie. Kiedy Elblag przestanie udawac, ze tego samolotu i jego warkotu nie ma. Co jest nie tak z ta maszyna? Co jest nie tak z wladzami naszego miasta, ze pozwalaja na ten ciagly warkot.
Tak, dzieje się w naszym mieście, dzieje się na naszym elbląskim lotnisku, jako mieszkanka tego miasta cieszę się z tego. .. i spacerując z psem naprawdę wolę patrzeć w niebo i podziwiać pasję skoczków niż porozrzucane butelki i śmieci na trawnikach. A nawet jak krzyczą w locie to wiem ze z radości, takiej prawdziwej, bez wspomagania alkoholem czy innymi uzywkami. .. to jest pasja i tego życzę nam wszystkim. .. cieszmy się z tego. ..
@Aaz - No to mamy inne upodobania. Ja tez bardzo lubie spacerowac z psem ale nie w akompaniamencie ciagle, uciazliwego samolotu. Nawet pies zle reaguje na ten warkot. W tej chwili prawdziwie odpoczywam siedzac sobie na tarasie w moim domu i teraz nic nade mna nie warczy. Uff. Jaka ulga. Przestali latac, bo deszcz pada.
Skończyło padać i samolot hałasuje dalej. ..