UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Elblążanin1 - Bardzo dobre pytanie. Super!! Kto nam zafundowal te atrakcje? Lato mija a my dalej jestesmy dreczeni tym warkotem. Trzeba napisac do UM. Chyba na taka dzialalnosc trzeba miec pozwolenie. Wladze miasta schowaly glowe w piasek.