Wybrany wątek opinii

"uczyli się nad Polskim niebem"Nad ? To gdzie oni się uczyli ? W przestrzeni kosmicznej ?
(2020.08.21)
"Uczyli się nad Polskim niebem"- polskim niebem piszemy małą literą "specjalisto".
(2020.08.21)
Powrót do komentarzy