UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dobrze, że internet, to nie życie. Byłem na lotnisku, widziałem. Samolot super, nie jest głośny. Super pozytywni, życzliwi ludzie. Nie to co tutaj. Pieniactwo i frustracja.


Anuluj