A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Aeroklub nie ma samolotu dla spadochroniarzy-obciach, dlatego zadanie realizuje firma prywatna. An 2 sprzedany.
Przestań obrażać mieszkańców Elbląga. Hałas jest uciążliwością zagrażajacą zdrowiu i żadna agresywne i niekulturalne wypowiedzi tego nie zmienią. Sam wyjedź, z naszego miasta jak najprędzej. Będzie ciszej i kulturalnie.
A ja ciągle słyszę, ze Aeroklub, to taka wizytówka Elbląga. Dlaczego w tygodniu nie słychać żadnej aktywności Aeroklubu? Przecież podobno oferują jakieś szkolenia? Tylko w weekendy są chętni? Tak w weekendy Trójmiasto nabija kieszeń tej prywatnej firmie.
W czerwcu zostala zlozona petycja w sprawie tego nieszczesnego samolotu. Ale UM jakos nie reaguje.
Godzina 19.30 a ten dalej warczy. Ile tego można słuchać? Ratunku!!! Najgorsze, ze jutro i w niedziele będzie to samo.
Lotnicy dywizjonu 303,polscy mistrzowie w lataniu nawigacyjnym i precyzyjnym, mistrzowie w szybownictwie, Rojek i Pinkowski uwielbiani na pokazach i wielu innych. Wszyscy uczyli sie nad polskim niebem i zaczynali od spadochroniarstwa. Teraz hejt. Znak czasu i upadku?
A niech sie ucza. Tylko nie moim kosztem. Ja mam prawo po tygodniu pracy, w upalny dzien usiasc w swoim ogrodzie i odpoczac. Na razie o odpoczynku nie moze byc mowy. Ten jazgot wbija sie w mozg. Dlaczego to ja mam sie chowac w domu, zamykac okna. Zreszta to niewiele pomaga. Jutro bedzie to samo. Tak nie moze byc, zeby jeden samolocik terroryzowal cale miasto.
Czy można to zgłosić jako nękanie na policję? Ja się czuję od 3 lat nękany przez ten samolot.
Super😊. Latajcie ile wlezie.
Kiedy i gdzie ? Dokładnie proszę