84
31.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
O mandatach tez mozna historie pisac, bledy w peselach, nazwiskach, nr rejestracyjnych a policja medale I premie dostaje. .. .
................. (2020.07.31)

info

7  
  0
Oh przestancie biadolic na sady, przeciez Temida nie jest slepa. Moze sie troche zdrzemnela, ale jak sie obudzi to pierwsze co zrobi ? -- wlasnie- zazada wprowadzenia oskarzonego, co prawda wprowadzi caly sklad sedziowski w wielka konsternacje, bo sie okaze, ze nikt z calego skladu nie widzial oskarzonego na tej sali, malo tego zapadl juz wyrok I tylko pies z kulawa noga wie gdzie go znalezc. Oskarzony jednak nie czekal ani na kulawego psa, ani na mlyny sprawiedliwosci, ktore miela powoli I to jedyna pozytywna przypadlosc w tym konkretnym przypadku ze miela powoli, bo jeszcze nie zdazyly wciagnac oskarzonego w swoje tryby I moglo byc jak z tym gosciem na przejsciu. .. mial pierwszenstwo ale zginal.
Sadupytanie (2020.07.31)

info

3  
  0
Oto Polskie sądy i prokuratury !!!
(2020.07.31)

info

3  
  0
Kary za skazanie niewinnej osoby powinny być najsurowsze z możliwych i to od samego dołu. Sprawa Tomasza Komendy to tylko promil tego co się dzieje w tym podłym kraju.
(2020.07.31)
Dla pseudo policjanta sztuka się liczy i tyle, co on tam bedzie wnikał przecież to już ponad stan jego pracy.
Gosc (2020.07.31)

info

6  
  0
to jest chore, niewinny człowiek kosztem nerwów i własnych pieniędzy ma udowodnić że "nie jest wielbłądem"Gdzie my żyjemy ??? Ktoś zgromadził "dowody", sporządził dokumentacje, wniosek do sądu, akt oskarżenia itd. Póki nie będą ścigani winni za błędy i narażenie niewinnego człowieka tak będzie w XXI wieku.
(2020.07.31)
Myślę że to policja powinna się najpierw z tego dokładnie wytłumaczyć
(2020.07.31)

info

5  
  0
@Struś - Napisałeś, że - zacytuję: "zamiast wymieniać sędziów powinni zabrać się za przepisy, procedury "- Akurat jestem zupełnie innego zdania, właśnie najpierw trzeba zacząć reformę od wymiany niektórych sędziów a potem ewentualnie resztą. Żadne zmiany przepisów, procedur nic nie dadzą jak nie zmienisz sposób myślenia, nastawienia oraz kolesiostwo między resortami (pewnie wiesz o co chodzi)itd. .. itd. ..
(2020.07.31)
@gość33 - Ale Ty głupi jesteś !!!!!
(2020.07.31)
Oni się nigdy nie tłumaczą, bo czują się bezkarni, zresztą jak sędziowie, prokuratorzy itp. Napiszesz pismo do Policji z jakąś prośbą na którą w ogóle nie zareagują a potem jak ich skrytykujesz to traktują ciebie jak powietrze tzn. możesz do nich pisać dziesiątki pism i nigdy już nie otrzymasz odpowiedzi, co jest oczywiście ich zasranym obowiązkiem. No cóż, daleko nam jeszcze do normalności i odpowiedzialności wszystkich naszych organów.
jutek (2020.07.31)

info

7  
  0