A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Zbyszek 1 - Jaki ty prymityw jestes to glowa mala. ..
"Dobra zmiana"trwa już od 2016 r zamiast wymieniać sędziów powinni zabrać się za przepisy, procedury to może nie dochodziłoby do takich sytuacji
zapisz się do pisiu dadzą ci fotel członka limo szofera i gościnną asystentkę a zwykły człowiek do mamra
Za takie lekceważenie obowiązków, gdyż uważam, że to pseudo dochodzenie to było żałosna spychologia, nikomu się nie chciało, wykrywalność wykazana mają frajera, to niech odpowiada. A że to nie on. .. .cóż zdarza się. .. Dla takich nierobów (wszystkich, którzy doprowadzili do skazania niewinnego człowieka)to tylko dyscyplinarne zwolnienie z pracy!!!
ja też już go czytać nie mogę. zaklapkowiony pisiorokatol
Tak na slowo mu uwierzyli kiedy podal dane? Bez dowodu? Cos mi się wierzyć nie chce. ..
To dlaczego nasz mądry naród protestował przeciwko reformie?? PiS właśnie chciał zrobić w sądach przeciąg!
Ibteligencja policji powala. .. Nie zweryfikowanie i wiara na gębę zlodziejowi. .. To ma swoją nazwę.
Następny PISS fanatyk. jak PISS ci pozmienia na sędziów i prokuratorów PISS to będzie jak za STALINA. Jest człowiek jest dla niego paragraf.
to tutaj norma