Wybrany wątek opinii

Kary za skazanie niewinnej osoby powinny być najsurowsze z możliwych i to od samego dołu. Sprawa Tomasza Komendy to tylko promil tego co się dzieje w tym podłym kraju.
(2020.07.31)
tak i najlepiej z naszych pieniedzy a nie po kieszeni sedziow
(2020.07.31)
Powrót do komentarzy