A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Stara mądra zasada która nigdy nie obowiązuje w Polsce brzmi : "lepiej 10 winnych ułaskawić niż jednego niewinnego skazać"U nas jak widać nadal są wyznawcy "Dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"
"przyznano mu też mandat drogowy za 100 zł. "dobrze ze nie na 100 zł albo ze 100 zł, w tej Policji to tacy ludzie pracuja jak w tej gazecie, nie sprawdza dokladnie o co kaman, . .. .. "W takich sytuacjach jest 14 dni na odwołanie się od decyzji sądu, by mógł rozpocząć się proces. "jaki proces ? sadowy czy odwolawczy. .. (wiadomo ktory. .. bo o nim mowa). i pytanie skoro jest taki niewinny i chce naglosnic sprawe byc medialny to czemu ukrywacie nazwisko Sebastiana i okreslacie go waszym czytelnikiem, i jeszcze kwestia czy nie dzialaja w zmowie, sebix dogadal sie z "prawdziwym"zlodziejem zeby go kryc (sam przyznal ze "on"go zna)a teraz robi z siebie ofiare, tamten jest na wolnosci a tego Seby teraz nie moga zkazac bo jest niewinny. .. podobna sprawa byla z blizniakami Karolem i Kamilem, jechali samochodem z 18-letnią Angeliką. Dziewczyna w wyniku wypadku zginęła na miejscu. Żaden z chłopaków nie przyznał się do kierowania autem, obaj byli pijani. Prokuratura jest bezradna, i wyjdzie na to ze gazeta mu pomaga i tez powinniscie dostac kare za wspoludzial
@Kat_Na_Idiotów - "pewien idiota "no raczej wykazal sie sprytem wiec bardziej pasuje kombinator, tak jak politycy z PO taki Nowak Zegarek itp
Sady jakie sady czy chodziło Ci o sądy. .. może Gość Ty widzę wiesz wszystko i na każdy temat żenada typ jesteś weź w rękę słownik języka polskiego. .A następnie weź się za jakąś pracę. .. bo robisz wpisy jak dawniej czerwoni przemówienia. .. .
noo tak czyli jak dobrze posmaruje to jeszcze sedziego skazą, sprawiedliwosc za pieniadze tyle warta co kurs zlotowki
@Małe yorki - niezweryfikowanie razem
@Małe yorki - niezweryfikowanie razem
tak i najlepiej z naszych pieniedzy a nie po kieszeni sedziow
@Polak111 - nie ze. .j sie
***** ***