UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Struś - Napisałeś, że - zacytuję: "zamiast wymieniać sędziów powinni zabrać się za przepisy, procedury "- Akurat jestem zupełnie innego zdania, właśnie najpierw trzeba zacząć reformę od wymiany niektórych sędziów a potem ewentualnie resztą. Żadne zmiany przepisów, procedur nic nie dadzą jak nie zmienisz sposób myślenia, nastawienia oraz kolesiostwo między resortami (pewnie wiesz o co chodzi)itd. .. itd. ..


Anuluj