Wybrany wątek opinii
"Dobra zmiana"trwa już od 2016 r zamiast wymieniać sędziów powinni zabrać się za przepisy, procedury to może nie dochodziłoby do takich sytuacji
Do moderacji
Odpowiedz
20
5
@Struś - Napisałeś, że - zacytuję: "zamiast wymieniać sędziów powinni zabrać się za przepisy, procedury "- Akurat jestem zupełnie innego zdania, właśnie najpierw trzeba zacząć reformę od wymiany niektórych sędziów a potem ewentualnie resztą. Żadne zmiany przepisów, procedur nic nie dadzą jak nie zmienisz sposób myślenia, nastawienia oraz kolesiostwo między resortami (pewnie wiesz o co chodzi)itd. .. itd. ..
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@Struś - Żadna zmiana przepisów prawa nie sprawi ze lenie smierdzące zaczna rzetelnie wykonywać swoją pracę.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@podpis - Zgadzam się z Tobą !
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@podpis - To samo z Policją, też nic nie zmienisz. Wszystko zależy od ludzi tam pracujących. Obojętnie kto będzie rządził PiS czy PO !!! Jedyne wyjście to dokładne i surowe rozliczanie za bezczynność i błędy.
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Jak nie zmieni? Trzeba wprowadzić przepis, że stronom należy dostarczyć pisma z sądów osobiście, a nie że wrzucają do skrzynki tam, gdzie już nie mieszka.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0