Wybrany wątek opinii

"Dobra zmiana"trwa już od 2016 r zamiast wymieniać sędziów powinni zabrać się za przepisy, procedury to może nie dochodziłoby do takich sytuacji
Struś (2020.07.31)
@Struś - Napisałeś, że - zacytuję: "zamiast wymieniać sędziów powinni zabrać się za przepisy, procedury "- Akurat jestem zupełnie innego zdania, właśnie najpierw trzeba zacząć reformę od wymiany niektórych sędziów a potem ewentualnie resztą. Żadne zmiany przepisów, procedur nic nie dadzą jak nie zmienisz sposób myślenia, nastawienia oraz kolesiostwo między resortami (pewnie wiesz o co chodzi)itd. .. itd. ..
(2020.07.31)
@Struś - Żadna zmiana przepisów prawa nie sprawi ze lenie smierdzące zaczna rzetelnie wykonywać swoją pracę.
podpis (2020.07.31)
@podpis - Zgadzam się z Tobą !
(2020.07.31)
@podpis - To samo z Policją, też nic nie zmienisz. Wszystko zależy od ludzi tam pracujących. Obojętnie kto będzie rządził PiS czy PO !!! Jedyne wyjście to dokładne i surowe rozliczanie za bezczynność i błędy.
(2020.07.31)
Jak nie zmieni? Trzeba wprowadzić przepis, że stronom należy dostarczyć pisma z sądów osobiście, a nie że wrzucają do skrzynki tam, gdzie już nie mieszka.
(2020.08.01)
Powrót do komentarzy