UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oni się nigdy nie tłumaczą, bo czują się bezkarni, zresztą jak sędziowie, prokuratorzy itp. Napiszesz pismo do Policji z jakąś prośbą na którą w ogóle nie zareagują a potem jak ich skrytykujesz to traktują ciebie jak powietrze tzn. możesz do nich pisać dziesiątki pism i nigdy już nie otrzymasz odpowiedzi, co jest oczywiście ich zasranym obowiązkiem. No cóż, daleko nam jeszcze do normalności i odpowiedzialności wszystkich naszych organów.

jutek