UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

to jest chore, niewinny człowiek kosztem nerwów i własnych pieniędzy ma udowodnić że "nie jest wielbłądem"Gdzie my żyjemy ??? Ktoś zgromadził "dowody", sporządził dokumentacje, wniosek do sądu, akt oskarżenia itd. Póki nie będą ścigani winni za błędy i narażenie niewinnego człowieka tak będzie w XXI wieku.