UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oni się nigdy nie tłumaczą, bo czują się bezkarni, zresztą jak sędziowie, prokuratorzy itp. Napiszesz pismo do Policji z jakąś prośbą na którą w ogóle nie zareagują a potem jak ich skrytykujesz to traktują ciebie jak powietrze tzn. możesz do nich pisać dziesiątki pism i nigdy już nie otrzymasz odpowiedzi, co jest oczywiście ich zasranym obowiązkiem. No cóż, daleko nam jeszcze do normalności i odpowiedzialności wszystkich naszych organów.
jutek