UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kary za skazanie niewinnej osoby powinny być najsurowsze z możliwych i to od samego dołu. Sprawa Tomasza Komendy to tylko promil tego co się dzieje w tym podłym kraju.
Kary za skazanie niewinnej osoby powinny być najsurowsze z możliwych i to od samego dołu. Sprawa Tomasza Komendy to tylko promil tego co się dzieje w tym podłym kraju.