UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kary za skazanie niewinnej osoby powinny być najsurowsze z możliwych i to od samego dołu. Sprawa Tomasza Komendy to tylko promil tego co się dzieje w tym podłym kraju.


Anuluj