A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tez uważam ze utrzymanie orkiestry jest zbyt drogie i całego ratusza na starym mieście
Wolę EOK, niż wszystkich radnych z Rady Miasta osobno i w całości!!! Zabrać nierobom diety i dać muzykom!!!
Mniejsze miasta mają filharmonie, a Ty pewnie jesteś wyborcą jedynie słusznej sprawy w samorządzie.
Przestancie myslec kategoriami ratusza, ktory jak mantre powtwrza nam, ze nie ma pieniedzy. Takie myslenie zaszczepil juz ratusz prezesom naszej Olimpii, ktorzy w ogole nie zlozyli wniosku o licencje na gre w l lidze. Sport, kultura, sztuka- podobnie jak praca, "papu", sa niezbedne do normalnego zycia I potrzebne sa jak woda rybie, jak felietony M. Kasprzyckiej- nam czytelnikom, nawet tym co jej tak nie lubia a jednak uparcie je tez czytaja. Orkiestra nasza kochana niech nam gra jak najdluzej, bo swiat ten w "koronie"ktory tak szybko sie zmienia, nie moze nas pozbawic tego co lubimy, tego co kochamy. Zadne pieniadze nie sa w stanie przywrocic zdrowia, czy powstrzymac milosc - tu ratusza macki juz nie siegaja. Orkiestra na Tytaniku grala do konca swiata, dla tych dla ktorych sie ten swiat konczyl, dajac im nadzieje I wsparcie duchowe. My jeszcze zyjemy I nie pozwolmy by jej granie ograniczano jak gre naszej Olimpii.
@Żenada - Ja nie narzekam, niech graja, niech graja, ale Titanik (naszElblag)I tak tonie.
@Żenada - Orkiestra kosztuje miasto tyle pieniędzy a dają mieszkańcom jeden koncert na rok
Najlepiej tylko daj i daj z darmo. Orkiestra nie gra tylko jednego koncertu w roku. Za dwie flaszki zoladkowej która przepijasz z zasiłku miałbyś dwa bilety na koncert na który mógłbyś zabrać swoją konkubine Dżesike A i EOK robi koncerty dla Dzieci więc i Brajanek mógłby pójść na koncert
Fajne te dziewczyny z tej orkiestry. .. szkoda ze takich w klubach nie spotykalem. .. :)no coz. .. do filharmonii tez nie chadzalem:)
teraz troche zaluje. .. .szkoda ze nie mialem okazji posluchac. Oczywiscie Portel jak zwykle nie zrobil reklamy, ale to juz norma, wiecznie pija kafe latte:))))szkoda bo bym posluchal i zawiesil oko:)
Pewnie nierobie jeden chcialbys/alabys żeby twoja sakwę napchali. DO ROBOTY !!!
Jeju ale takie narzekające pi***dy jak Ty mnie denerwują. jak nie chcesz żeby nie było niczego to do Białegostoku się przeprowadź tam jeden taki już był. Nic się nie dzieje źle, dzieje się zle.