UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Przestancie myslec kategoriami ratusza, ktory jak mantre powtwrza nam, ze nie ma pieniedzy. Takie myslenie zaszczepil juz ratusz prezesom naszej Olimpii, ktorzy w ogole nie zlozyli wniosku o licencje na gre w l lidze. Sport, kultura, sztuka- podobnie jak praca, "papu", sa niezbedne do normalnego zycia I potrzebne sa jak woda rybie, jak felietony M. Kasprzyckiej- nam czytelnikom, nawet tym co jej tak nie lubia a jednak uparcie je tez czytaja. Orkiestra nasza kochana niech nam gra jak najdluzej, bo swiat ten w "koronie"ktory tak szybko sie zmienia, nie moze nas pozbawic tego co lubimy, tego co kochamy. Zadne pieniadze nie sa w stanie przywrocic zdrowia, czy powstrzymac milosc - tu ratusza macki juz nie siegaja. Orkiestra na Tytaniku grala do konca swiata, dla tych dla ktorych sie ten swiat konczyl, dajac im nadzieje I wsparcie duchowe. My jeszcze zyjemy I nie pozwolmy by jej granie ograniczano jak gre naszej Olimpii.
Jak zwykle