UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Przestancie myslec kategoriami ratusza, ktory jak mantre powtwrza nam, ze nie ma pieniedzy. Takie myslenie zaszczepil juz ratusz prezesom naszej Olimpii, ktorzy w ogole nie zlozyli wniosku o licencje na gre w l lidze. Sport, kultura, sztuka- podobnie jak praca, "papu", sa niezbedne do normalnego zycia I potrzebne sa jak woda rybie, jak felietony M. Kasprzyckiej- nam czytelnikom, nawet tym co jej tak nie lubia a jednak uparcie je tez czytaja. Orkiestra nasza kochana niech nam gra jak najdluzej, bo swiat ten w "koronie"ktory tak szybko sie zmienia, nie moze nas pozbawic tego co lubimy, tego co kochamy. Zadne pieniadze nie sa w stanie przywrocic zdrowia, czy powstrzymac milosc - tu ratusza macki juz nie siegaja. Orkiestra na Tytaniku grala do konca swiata, dla tych dla ktorych sie ten swiat konczyl, dajac im nadzieje I wsparcie duchowe. My jeszcze zyjemy I nie pozwolmy by jej granie ograniczano jak gre naszej Olimpii.

Jak zwykle