Wybrany wątek opinii
czas zliwkidowac te smieszna orkiestre, to tylko rozwiazuje paru muzykantrom spoza Elblaga problemy z bezrobociem i do niczego wiecej nie sluzy. idzie na to 2 mln zl, ktore w dobie koronawirusa sa bardziej potrzebne gdzie indziej
Do moderacji
Odpowiedz
2
4
Gdzie niby, jak nie na kulturę?? To o co my walczymy, jak mówił Churchil. .. Smutne!!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Najlepiej na kolejne + dawać :)ehhgh Nie dogodzisz. .. tylko daj i daj i daj a do roboty d..ruszyć to nie! Tylko narzekac
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Żenujące. Pan Gość tylko piwo i kiełbasa z grilla.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Tez uważam ze utrzymanie orkiestry jest zbyt drogie i całego ratusza na starym mieście
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Mniejsze miasta mają filharmonie, a Ty pewnie jesteś wyborcą jedynie słusznej sprawy w samorządzie.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Najlepiej tylko daj i daj z darmo. Orkiestra nie gra tylko jednego koncertu w roku. Za dwie flaszki zoladkowej która przepijasz z zasiłku miałbyś dwa bilety na koncert na który mógłbyś zabrać swoją konkubine Dżesike A i EOK robi koncerty dla Dzieci więc i Brajanek mógłby pójść na koncert
Do moderacji
Odpowiedz
3
0
Pewnie nierobie jeden chcialbys/alabys żeby twoja sakwę napchali. DO ROBOTY !!!
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
Jeju ale takie narzekające pi***dy jak Ty mnie denerwują. jak nie chcesz żeby nie było niczego to do Białegostoku się przeprowadź tam jeden taki już był. Nic się nie dzieje źle, dzieje się zle.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1