Wybrany wątek opinii

czas zliwkidowac te smieszna orkiestre, to tylko rozwiazuje paru muzykantrom spoza Elblaga problemy z bezrobociem i do niczego wiecej nie sluzy. idzie na to 2 mln zl, ktore w dobie koronawirusa sa bardziej potrzebne gdzie indziej
(2020.07.07)
Gdzie niby, jak nie na kulturę?? To o co my walczymy, jak mówił Churchil. .. Smutne!!!
Przykre (2020.07.07)
Najlepiej na kolejne + dawać :)ehhgh Nie dogodzisz. .. tylko daj i daj i daj a do roboty d..ruszyć to nie! Tylko narzekac
(2020.07.07)
Żenujące. Pan Gość tylko piwo i kiełbasa z grilla.
MB (2020.07.07)
Tez uważam ze utrzymanie orkiestry jest zbyt drogie i całego ratusza na starym mieście
(2020.07.07)
Mniejsze miasta mają filharmonie, a Ty pewnie jesteś wyborcą jedynie słusznej sprawy w samorządzie.
(2020.07.08)
Najlepiej tylko daj i daj z darmo. Orkiestra nie gra tylko jednego koncertu w roku. Za dwie flaszki zoladkowej która przepijasz z zasiłku miałbyś dwa bilety na koncert na który mógłbyś zabrać swoją konkubine Dżesike A i EOK robi koncerty dla Dzieci więc i Brajanek mógłby pójść na koncert
(2020.07.08)
Pewnie nierobie jeden chcialbys/alabys żeby twoja sakwę napchali. DO ROBOTY !!!
Polakicebulaki (2020.07.09)
Jeju ale takie narzekające pi***dy jak Ty mnie denerwują. jak nie chcesz żeby nie było niczego to do Białegostoku się przeprowadź tam jeden taki już był. Nic się nie dzieje źle, dzieje się zle.
Zebyniebyloniczegobo500pluswaz (2020.07.09)
Powrót do komentarzy