Wybrany wątek opinii
Szkoda, że tylko 15 minut. .. słuchaczy niewielu. .. .komu to było grane?. .. nie lepiej zrobić porządny koncert przed katedra na scenie, ,, nawet za opłatą, powiadomić elblążan. .. wystarczy trochę organizacji. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
2
@Pepkfhv - Mądrzyc to się każdy potrafi, a nikt nie pomyśli, że do takich rzeczy potrzeba niestety pieniędzy, których w tym czasie każdemu brakuje. Poza tym przecież piszą, że normalny koncert odbędzie się w piątek w katedrze. .. a to była tylko zapowiedź. Ale lepiej narzekać. ..
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Żenada - Ja nie narzekam, niech graja, niech graja, ale Titanik (naszElblag)I tak tonie.
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
@Żenada - Orkiestra kosztuje miasto tyle pieniędzy a dają mieszkańcom jeden koncert na rok
Do moderacji
Odpowiedz
0
4