UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej tylko daj i daj z darmo. Orkiestra nie gra tylko jednego koncertu w roku. Za dwie flaszki zoladkowej która przepijasz z zasiłku miałbyś dwa bilety na koncert na który mógłbyś zabrać swoją konkubine Dżesike A i EOK robi koncerty dla Dzieci więc i Brajanek mógłby pójść na koncert


Anuluj