UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Fajne te dziewczyny z tej orkiestry. .. szkoda ze takich w klubach nie spotykalem. .. :)no coz. .. do filharmonii tez nie chadzalem:) teraz troche zaluje. .. .szkoda ze nie mialem okazji posluchac. Oczywiscie Portel jak zwykle nie zrobil reklamy, ale to juz norma, wiecznie pija kafe latte:))))szkoda bo bym posluchal i zawiesil oko:)
ASWYMIATA