21
07.07.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Grajcie dalej i się nie przejmujcie :) Jesteście Dumą Elbląga. Nie przejmujcie świętymi narzekjacymi gburami. Domyślam się że te komentarze piszą zawistni pseudo "artyści "którzy żebrzą o kasę; )
Melomen (2020.07.09)

info

2  
  0