A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Grajcie dalej i się nie przejmujcie :)
Jesteście Dumą Elbląga.
Nie przejmujcie świętymi narzekjacymi gburami.
Domyślam się że te komentarze piszą zawistni pseudo "artyści "którzy żebrzą o kasę; )