@Żenada - Ja nie narzekam, niech graja, niech graja, ale Titanik (naszElblag)I tak tonie. Dlaczego
@Żenada - Ja nie narzekam, niech graja, niech graja, ale Titanik (naszElblag)I tak tonie.