UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jeju ale takie narzekające pi***dy jak Ty mnie denerwują. jak nie chcesz żeby nie było niczego to do Białegostoku się przeprowadź tam jeden taki już był. Nic się nie dzieje źle, dzieje się zle.

Zebyniebyloniczegobo500pluswaz

Anuluj