UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeju ale takie narzekające pi***dy jak Ty mnie denerwują. jak nie chcesz żeby nie było niczego to do Białegostoku się przeprowadź tam jeden taki już był. Nic się nie dzieje źle, dzieje się zle.
Zebyniebyloniczegobo500pluswaz