UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeju ale takie narzekające pi***dy jak Ty mnie denerwują. jak nie chcesz żeby nie było niczego to do Białegostoku się przeprowadź tam jeden taki już był. Nic się nie dzieje źle, dzieje się zle.

Zebyniebyloniczegobo500pluswaz